AIESEC Hradec Králové hledá nové členy!

Pokud máš chuť dělat při škole něco navíc, pracovat na svém osobním rozvoji a pomáhat zlepšit svět okolo sebe, pak je AIESEC právě pro tebe!

AIESEC mladým lidem nabízí nejen možnost vycestovat do zahraničí na pracovní nebo kulturní stáž, ale zároveň jim také pomáhá v rozvinutí svého osobního potenciálu prostřednictvím členství v organizaci v programu, který se jmenuje Future Talent. Během práce v organizaci si budeš moci konečně v praxi vyzkoušet to, o čem jsi dosud jen teoreticky slyšel na přednáškách a seminářích.

Vyplň nezávaznou přihlášku

Přidej se k nám

Možnosti jsou rozsáhlé a záleží jen na tobě, co si vybereš.  Buď bez obav – pokud zjistíš, že tvůj výběr oblasti nebyl napoprvé to pravé ořechové, můžeš si v dalším semestru zkusit i jinou oblast, to není žádný problém.

11889601_1021693391183130_2199815638529991123_n

Věříme, že prostřednictvím členství v AIESEC si uděláš jasno v tom, co tě doopravdy baví a čemu by ses chtěl do budoucna věnovat.

Uzávěrka přihlášek je už 28.února, tak na nic nečekej a vyplň nezávaznou přihlášku. Následující 2 dny po odeslání očekávej hovor, ve kterém se spolu s jedním z členů AIESEC Hradec Králové domluvíte na osobním setkání.

Vyplň nezávaznou přihlášku

Více o členském programu Future Talent se dozvíš tady.

Profilový obrázek

About the author