AIESEC

Co to vlastně je ten AIESEC?

Slyšel jsem, že nabírají nové členy…

…možná jsi už o nás někdy slyšel i ty. Možná jsi navštívil besedu, přednášku nebo akci pořádanou námi a přemýšlel jsi, co jsme vlastně zač. Právě v těchto dnech naše pobočka v Olomouci nabírá nové členy, a proto bychom ti rádi přiblížili naši činnost. Třeba se pak právě ty staneš naším kolegou v následujícím semestru.

AIESEC je největší mezinárodní studenty řízená organizace – již na tohle znění jsme pyšní. Organizace zprostředkovává zahraniční stáže studentům z České republiky a naopak také zahraniční studenty přijímá k nám. S tím souvisí tvorba projektů pro tyto stážisty a vyjednávání spolupráce se školami a firmami v Olomouckém kraji. V průběhu celého roku pořádáme akce, jako jsou například Taste the World, World Café nebo Next Stop. K našim největším úspěchům patří olomouckou pobočkou pořádaná konference pracovních příležitostí WorCo a celorepublikově pořádané Career Days. S těmito akcemi je spojena i propagace a tvoření propagačních materiálů. I v této oblasti se můžeš angažovat.

Vše co děláme, se snažíme dělat kreativně a vždy hledáme nové cesty, jak se zlepšit. Snažíme se jít příkladem a inspirovat lidi kolem nás. Učíme se díky různorodosti názorů a kultur, které nám přináší naše mezinárodní prostředí. Respektujeme a aktivně podporujeme každého člena organizace.

Jestliže máš zájem dozvědět se více, rádi tě uvidíme na informační schůzce, která je zcela nezávazná. O konání této schůzky tě budeme informovat na našich facebookových stránkách „AIESEC Olomouc“ nebo na této události, více informací o organizaci najdeš také na webu www.aiesec.cz, spolu s nezávaznou přihláškou.

Těšíme se na tebe! Neměj strach a zkus dát svému dosavadnímu životu nový rozměr.

11169957_10205405620892328_8991568119395102615_n

DSCN1116 DSCN1286 IMG_6418

Martina Spálovská, TL Comm PR/OGX

Profilový obrázek

About the author