Inspirativní pracovní místo, kde si odpočinete

Mladé lidi dnes už práce na projektech z domu prostě a zkrátka moc nebaví a nenaplňuje. I proto různě po celém světě vznikají tzv. coworkingová centra. Coworkingy jsou vlastně sdílené kanceláře, za které si dotyčný návštěvník platí určitý pronájem a může pak využívat pracovní místo využívat, kdykoliv ho zrovna potřebuje.

Takovéto využívání sdílených prostor má celou řadu výhod, mezi které bezesporu patří i nižší náklady, než když by si mladý člověk měl pronajmout celou kancelář uprostřed Prahy a navštěvovat ji jen na několik hodin týdně. Druhou velkou výhodou je pak možnost potkávat se s novými lidmi, kteří pracují ve stejném coworkingu a získávat podněty a zpětnou vazbu od podobně smýšlejících lidí. V neposlední řadě jsou pak coworkingy známé tím, že se v nich velmi často odehrávají zajímavé přednášky s externími hosty, které jsou většinou otevřeny i široké veřejnosti.

Jedním z takových coworkingových center je v České republice i Impact Hub.

Impact Hub je globální síť více než 80 coworkingových a pracovních prostor, která nabízí přesah hned v několika směrech. Nejde jen o místo, kam se chodí pracovat. V Impact Hubu se můžete vzdělávat, růst, realizovat, něco vytvářet, zapojovat se do spousty projektů či akcelerovat. Ať už u nás ale strávíte hodinu týdně nebo celé dny, nabídneme vám profesionální zázemí a bohatý servis.

V čem je Impact Hub jiný?

V Praze, Brně i Ostravě najdete tým profíků, kteří jsou připraveni pomoci vám s jakýmkoli nápadem. Důkazem je třeba příběh Terezy Jurečkové, která to letos dotáhla až do výběru 30 pod 30 v časopisu Forbes. Vyhrála náš akcelerační program Social Impact Award, který propojuje model ziskového podnikání se společensky prospěšným dopadem, a od té doby úspěšně naplňuje svůj sen. Zaměstnala bezdomovce jako průvodce Prahou, pomohla jim k lepšímu životu a navíc získala status netradiční atrakce. A podobných příběhů se za Impact Hubem skrývá spousta. Podílíme se na vývoji ultralehkého a světově unikátního elektroboardu, zviditelňujeme originální inovátory nebo spolupořádáme významné hackatony. A když někoho všechny ty aktivity zmůžou, může si zalézt do pelešárny, do houpací sítě, na terasu nebo do dřevěné zasedačky a odpočívat.

Nespočet možností

Členitost, design a stylovost prostorů jde v ruku v ruce s barvitostí komunity, kde najdete markeťáky, ajťáky a obchodníky, ale také lékaře, designéry, architekty nebo detektiva. Impact Hub vítá kohokoli, kdo sdílí naše hodnoty. Patří mezi ně sdílení, důvěra, spolupráce, odvaha a udržitelnost. Také proto platíte v rámci tarifu jen čas, který v Impact Hubu skutečně strávíte, a členství je tak dostupné i studentům, startupům nebo začínajícím freelancerům. Díky našemu virtuálnímu systému se navíc dostanete do spojení s profesionály napříč republikou a vaše práce může nabrat úplně nových rozměrů. Během pravidelných akcí získáte spoustu cenných kontaktů a díky 4 akceleračním programům třeba i náskok na celý život. Zastavte se na návštěvu a zažijte něco nového!

[/vc_row][vc_row row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css_animation=””][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]Impact Hub Ostrava

Sokolská třída 24

Ostrava 702 00[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]Impact Hub Brno

Cyrilská 7

Brno, 602 00[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]Impact Hub Praha

Drtinova 557/10

Praha 5 – Smíchov, 150 00[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css_animation=””][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]

Profilový obrázek

About the author