Mám titul – znamená to, že mě zaměstnáte?

Že je vám to povědomé? To není divu, protože obdobné fráze se ozývají zpoza dveří kanceláří různých firem, kde zaklepe čerstvý Bc. s žádostí o zaměstnání anebo placenou praxi. Jinak tomu není ani u vystudovaných magistrů a inženýrů.

Není však důvod propadat panice anebo výčitkám typu: „proč jsem na tu vejšku vůbec lezl/a, když mě titul neuživí?“. AIESEC – největší mezinárodní studentská organizace, působící ve více než 126 zemí světa, otevírá dveře kariérním příležitostem v zahraničí.

Úspěšně jste dokončili bakalářské studium anebo jste absolventy do 2 let od ukončení studia? Je vaše angličtina minimálně na úrovni B2? Tak právě na vás čekají zahraniční firmy. Rozvíjejte své dovednosti a získejte placenou praxi v oborech IT, TEACHING, BUSINESS ADMINISTRATION, FINANCE, MARKETING anebo SALES.

photo-1465805139202-a644e217f00eJen si vzpomeňte, kolik vás přijali na váš obor. Kolik z vás úspěšně dokončilo studium? Buďte těmi, koho zaměstnavatelé hledají. Vykročte pravou nohou vstříc novým pracovním příležitostem a vyberte si profesní stáž – GLOBAL TALENT – podle svých představ na nastaz.cz .

Nevíte si rady? Chcete-li stáž na míru, obraťte se na Míru – miroslav.prochazka@aiesec.cz.

Profilový obrázek

About the author