Jak jsem přežila svou první AIESEC konferenci aneb – mých 13 fází newíka.

„Ach jo zaspala jsem, to nestihnu!“. Je ráno 9. Října a já dobíhám na sraz „Newies“ AIESEC Praha před budovou VŠE. Mám jet na nějakou konferenci. Informační mail jsem četla asi stejně dlouho jako úkoly na příští týden do školy, čili skoro vůbec. Co mám čekat? Zatím asi stačí, když si najdu místo v autobusu. Náhoda tomu chtěla, že se scházím s bývalým spolužákem z gymplu a na srazu jsou i dva moji současní spolužáci. Super alespoň se vyhnu trapnému postávání sama, opodál. Konečně přijely autobusy. Tak jedem!

Abyste tomu rozuměli, jsem trochu introvert. Asi už stárnu, ale začínám mít ráda takový svůj klid a akce kde je víc jak pět lidí na jednom místě moc nevyhledávám. Let´s Prague konference byla spíš tako
vá moje „challenge“, akcička mimo komfortní zónu, ať už tomu říkáte jakkoli. Hlavní je, že jsem byla z počátku spíše skeptická. Jestli jsem měla nějaká jiná očekávání? Upřímně, slušná nula.  Spíš jsem to prostě chtěla jen zažít.

Pravdou je že vás AIESEC pohltí od samého začátku. Jakmile jsem se posadila do autobusu, hned jsem věděla, že to bude výjimečný víkend. Nechci vypadat nějak sluníčkově, ale fakt to stálo za to, od začátku do konce. Ale zase abych nekecala; byly tam nějaké ty fáze.
DSC00322           fk6CXWP4UsIqnrwNsNMvKke1SbzTU3pIaEFFOPRvAgs

Mých 13 fází Newíka

 1. Sedím v autobuse a zdá se, že jsou tu samí super lidi, parádička.
 2. Ok beru zpět, kam jsem se to sakra dostala?
 3. Jak jako že tu není wi-fi? Jak se teď jako kámoši dozvědí, co dělám každou minutu?
 4. Jo on tu není ani signál? Maminko!
 5. Aha tak já mám tancovat a řvát jak nějaká americká roztleskávačka? Haha…. Sorry to fakt nepůjde – jakože never ever.DSC01851
 6. Tyjo ono to není zas tak blbý!
 7. Bože lidi tady jsou tak fajn!
 8. Já chci víc shoutů a tanečků! Nojo nikdy neříkej nikdy…
 9. Jsem totálně unavená
 10. Topalky!
 11. Achjo žeru to tady
 12. Miluju svůj týmeček, jasný že ten můj je nejlepší
 13. To už jako jedem domů?

Podzimní Let´ s Prague byla moje první a doufám, že ne poslední AIESEC konference. Motivace z celého víkendu je až neuvěřitelná. Všechny workshopy a přednášky byly až neskutečně povzbuzující. Za tři dny jsem se dokázala ztotožnit s více jak stovkou lidí, což je pro mě výkon, a navíc jsem strašně šťastná za ten úžasný pocit toho, že někam zas patřím.

Takže za skvělý program bych chtěla moc poděkovat všem organizátorům, amazing job guys!  Jsem opravdu ráda, že jsem toho mohla být součástí. A pro ostatní; pokud jsi ještě nepřišel na to jak je AIESEC skvělej a děláš pořád nějaký „researchs“, seznamy pro a proti, radím ti, nepřemýšlej a jdi do toho. To prostě musíš zažít!

12112409_10153067850545988_6432382546966896882_n

 

 

 

 

Profilový obrázek

About the author