Poznej sebe i svět na stáži s AIESEC

Rozhlížíš se po příležitostech? Láká tě někam v létě vycestovat? Nebo plánuješ ukončit studium a nevíš co dál? Máš zájem získat relevantní pracovní zkušenost?

Profesní program Global Talent a dobrovolnický program Global Citizen čekají právě na tebe! Rozšiř si své zkušenosti v životopise nebo jen vyraz za spoustou zážitků. AIESEC ti tu možnost nabízí – není škoda ji nevyužít? Přihlas se na stáž už teď.

Nejsi si jistý, jestli je stáž to pravé pro tebe?

S rozhodnutím ti může pomoci virtuální akce Work Abroad, která se koná 29. ledna v 18:00. Budeš mít možnost poslechnout si vyprávění našich stážistů o jejich cestách, zážitcích, zkušenostech a také o tom, jak jim stáž pomohla v osobním a profesním rozvoji. Mimo to se také dozvíš vše potřebné o stážích v zahraničí, které ti právě teď AIESEC nabízí.

Zaregistruj se na tuto akci zde. My ti následně zašleme odkaz do prostředí Adobe Connect, ve kterém se vše bude odehrávat. Účastnit se můžeš zcela zdarma a z pohodlí tvého pokoje.

Stáže si můžeš prohlédnout v naší databázi. Stačí se jen registrovat a uvidíš všechny možnosti, které se ti momentálně nabízí.

Profilový obrázek

About the author